KĘTY. Najpiękniej Ukwiecone miasto w Polsce – Zagłosuj na Kęty!

03 sierpnia 2017 Autor: sz
KĘTY. Najpiękniej Ukwiecone miasto w Polsce – Zagłosuj na Kęty!

We wtorek ruszył tegoroczny plebiscyt Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. W konkursie udział bierze miasto Kęty.

W plebiscycie do wygrania są wieża kwiatowa, dekoracyjna donica oraz bon wartości 1000 zł na zakupy firmy Terra Group.

Głosowanie potrwa do 21 sierpnia. Dzień później nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników.

Swój głos można oddać raz dziennie na stronie www.inspirowaninatura.pl, odwiedzając galerię konkursową i klikając w oznaczony przycisk. Aby oddać głos nie jest wymagane logowanie się, czy też udostępnianie danych osobowych.

-Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie i głosowania na nasze piękniejące z każdym rokiem miasto. W ubiegłorocznym konkursie zajęliśmy 3. miejsce, a za wywalczony bon o wartości 1000 złotych zakupione zostały wiszące donice, które podziwiać można na Rynku oraz ulicy Kościuszki – czytamy na stronie Urzędu Gminy Kęty.Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy