BOBREK. Zderzenie czterech aut

28 listopada 2020 Autor: sz
BOBREK. Zderzenie czterech aut

W miniony czwartek około godziny 6.30 na ulicy Krakowskiej w Bobrku doszło do kolizji drogowej. Zdarzenie miało miejsce na pechowym łuku jezdni przy moście na rzece Wisła.

Kierujący oplem mężczyzna nie dostosował odpowiedniej prędkości do śliskiej nawierzchni jezdni i na łuku drogi stracił panowanie nad swoim pojazdem. W wyniku poślizgu zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z volkswagenem. W wyniku zderzenia ucierpiały dwa inne pojazdy – jadący za oplem ford oraz jadące za volkswagenem bmw.

-W wyniku zdarzenia nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała, w związku z tym sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -W zdarzeniu nikt nie ucierpiał – dodaje rzeczniczka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy