BRZESZCZE. Zaginął 25-letni Kamil Ronkowski

13 grudnia 2017 Autor: sz
fot. nadesłane

fot. nadesłane

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach prowadzą poszukiwania 25-letniego mieszkańca Brzeszcz. Kamil Ronkowski wyszedł z domu w miniony poniedziałek i do tej pory nie wrócił. Nie nawiązał również jakiekolwiek kontaktu z rodziną.

Poszukiwany mężczyzna ma około 176 cm wzrostu. Włosy krótkie koloru ciemny blond. Twarz ma owalną oraz oczy koloru niebieskiego.

Kamil Ronkowski wychodząc z domu ubrany był w sportową kurtkę z kapturem koloru szarego z napisem „Tester”. Miał na sobie zielone spodnie typu moro oraz czarne buty sportowe.

-Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Kamila Ronkowskiegolub też posiadają jakiekolwiek informacje na temat jego miejsca pobytu, o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Brzeszczach pod numerem 32 211 15 51 lub też na numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997, 112 – apeluje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu,

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy