BRZESZCZE. Znaleziono zwłoki 50-letniego mężczyzny

28 lutego 2018 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W środę rano około godziny 7.30 pracownicy ochrony marketu znajdującego się przy ulicy Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach, podczas kontrolnego obchodu budynku znaleźli zwłoki mężczyzny. Ochroniarze natychmiast zawiadomili policję.

-Na miejscu pracują policjanci oraz prokurator, który polecił zabezpieczyć ciało do sekcji w celu ustalenia przyczyny zgonu 50-letniego mieszkańca Brzeszcz – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, iż mężczyzna ten znany był w towarzystwie alkoholowym i nie posiadał stałego miejsca zamieszkania. Prawdopodobną przyczyną zgonu była niska temperatura powietrza. Jeśli wyniki sekcji zwłok potwierdzą te przypuszczenia, będzie to pierwszy przypadek zamarznięcia tegorocznej zimy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
, 02.03.2018 08:17
zima w tym roku rzeczywiscie zamarzla