KĘTY. Kęccy ochroniarze zatrzymali pijanego kierowcę tira

11 września 2017 Autor: sz
KĘTY. Kęccy ochroniarze zatrzymali pijanego kierowcę tira
Pracownicy ochrony jednej z kęckich firm, powiadomili w piątek wieczorem policję o nietrzeźwym kierowcy ciężarowego samochodu. 61-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego wjechał na teren firmy będąc pod wpływem alkoholu.


Policjanci, którzy przybyli na miejsce, przebadali kierowcę alkotestem.

-Badanie stanu trzeźwości 61– letniego mieszkańca powiatu cieszyńskiego wykazało 0,90 promila alkoholu – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Mężczyźnie, za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, a także zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara grzywny.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy