KĘTY. Zaginął 30-letni Przemysław Sroczyński

22 sierpnia 2017 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

30-letni mieszkaniec Kęt, wyszedł z domu w miniony piątek (18 sierpnia) około godziny 16.00 i wsiadł do auta. Odjechał samochodem dostawczym – renault master, koloru białego. Mężczyzna do dnia dzisiejszego nie powrócił do domu, nie nawiązał też kontaktu telefonicznego.

Przemysław Sroczyński ma 185 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma proste, krótko ścięte ciemne włosy. Twarz podłużna i oczy koloru niebieskiego.

Wychodząc z domu, mężczyzna miał na sobie ciemno zielony t-shirt, krótkie spodenki oraz obuwie sportowe.

Poszukiwania 30-letniego kęczanina, prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Kętach. Funkcjonariusze zwracają się do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Przemysława Sroczyńskiego lub też posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu, o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Kętach pod numer telefonu 33 845 33 22 lub też pod numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Anita, 22.08.2017 12:56
odnaleziony żywy na parkingu koło Parku Miniatur w Inwałdzie