OSIEK. Zamiast spłacić ratę napadli na kobietę

29 lutego 2016 Autor: red

22-letni mężczyzna i jego 19-letni kolega pod pretekstem spłaty kolejnej raty zaciągniętego kredytu umówili się z pracownicą firmy kredytowej. Mężczyźni napadli i pobili kobietę. Pomocy poszkodowanej kobiecie udzieliły osoby, które przejeżdżając koło zdarzenia widzieli przebieg rozboju.

 OSIEK. Zamiast spłacić ratę napadli na kobietę

Do rozboju doszło poniedziałek 22 lutego około godziny 18.00 w Osieku.

22-letni osieczanin umówił się z pracownicą firmy udzielającej kredyty, informując ją, że może dokonać spłaty kolejnej raty zaciągniętego kredytu. W momencie kiedy kobieta przyjechała pod wskazany adres, została napadnięta przez dwóch mężczyzn. Jeden ze sprawców uderzył kobietę w głowę. Kobieta na szczęście nie straciła przytomności i widząc nadjeżdżający samochód zaczęła wyrywać się napastnikom.

29-letni mężczyzna, który jadąc samochodem widział całe zdarzenie zwolnił i się zatrzymał. Wtedy sprawcy zbiegli. Mieszkaniec Poręby Wielkiej oraz jego znajoma wezwali policję i udzielili pomocy napadniętej kobiecie.

W momencie kiedy na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci przyszedł również 22-letni mężczyzna, który brał udział w napadzie.

-Mężczyzna został zatrzymany i trafił pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy policji. Następnie na podstawie dokonanych ustaleń policjanci wszczęli intensywne poszukiwania drugiego z rozbojarzy 19-letniego, którego zatrzymano następnego dnia również na terenie Osieka – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Mężczyźni podejrzani są o dokonanie rozboju. 22-letniemu mężczyźnie i jego koledze grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Kwacor, 02.03.2016 17:40
Głupi i głupszy...
Robercik, 01.03.2016 14:41
hehe Dobre:)
haha, 29.02.2016 15:37
co za debile