OŚWIĘCIM. Dziecko trafiło do szpitala. Zatruło się alkoholem?

02 sierpnia 2017 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Dziecko trafiło do szpitala. Zatruło się alkoholem?

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, iż dzisiaj około godziny 14.30 policjanci zostali poinformowani o nieprzytomnym dziecku, które leżało z tyłu budynku jednej z galerii handlowych przy ulicy Królowej Jadwigi w Oświęcimiu.

Z naszych informacji wynika, że na miejsce pierwsi zostali zadysponowani policjanci z oświęcimskiej drogówki. Na miejscu było także kilka osób, które zawiadomiły służby.

Po przyjeździe na miejsce, policjanci udzielili chłopcu pierwszej pomocy. Ułożyli go w pozycji bocznej bezpiecznej. Po chwili 10-latek odzyskał przytomność.

Młodego chłopaka w stanie zagrożenia życia, zabrało do szpitala pogotowie ratunkowe. Prawdopodobną przyczyną utraty przytomności, było zatrucie alkoholowe.

Oświęcimscy policjanci wyjaśniają m.in. w jaki sposób 10-latek wszedł w posiadanie alkoholu.

Więcej informacji podamy w czwartek.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Gość 2, 03.08.2017 19:24
Tak. Dorotka więcej gadaj z dziećmi a mniej piwska chlej.
Zbulwersowana , 03.08.2017 16:49
Patologia matka się dzieckiem nie interesuje bo sama pije to co dziecko ma innego robic. Mops się tym powinien zainteresować!!!!
czytelnik , 03.08.2017 16:15
nie szukajcie winy w rodzicach, dziecko było na podwórku a każdemu z was to sie może przytrafić
Gość 2, 03.08.2017 13:29
Dziecko bierze przykład z rodziców
Gość , 02.08.2017 21:35
A gdzie byli rodzice?