OŚWIĘCIM. Jechał do ośrodka na Mazowszu, ale dotąd tam nie dojechał

13 lutego 2018 Autor: red
Zaginiony Patryk Chowaniec

Zaginiony Patryk Chowaniec

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu 17-letniego Patryka Chowańca z Oświęcimia. Chłopak wyszedł z domu 31 stycznia. Ślad po nim zaginął. Nieletni miał przy sobie walizkę oraz torbę sportową.

Ostatniego dnia stycznia, w godzinach porannych, matka odprowadziła 17-latka na dworzec PKP w Oświęcimiu. Chłopak miał dojechać pociągiem do ośrodka szkolno-wychowawczego w województwie mazowieckim.

- Niestety nieletni nie dotarł do ośrodka wychowawczego, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną - poinformowała Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Rysopis zaginionego nieletniego:
- wzrost ok. 176 cm,
- szczupłej budowy ciała
- włosy blond, proste
- oczy niebieskie.

Policjanci poszukują zaginionego nieletniego na terenie Polski.

- Zwracamy się również z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu Patryka Chowańca, o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer 33 847 52 80 lub też na numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997 - prosi Małgorzata Jurecka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
czy On jechał na staż, 14.02.2018 09:26
do tego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego ? Może 17 latek powinien pojechać pod opieką?