OŚWIĘCIM. Autobus Świętego Mikołaja wyjedzie na ulice miasta dzisiaj o 12.00

13 grudnia 2017 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Autobus Świętego Mikołaja wyjedzie na ulice miasta dzisiaj o 12.00
Jutro na oświęcimskie ulice wyjedzie autobus Świętego Mikołaja. Od godziny 12.00 do 17.00 w autobusie linii nr 3 tj. Oświęcim – Dwory będzie można spotkać Świętego Mikołaja w towarzystwie m.in. diablicy. Nie zabraknie pięknych hostess.

W autobusie będzie panowała świąteczno-mikołajkowa atmosfera. Będą światełka i świąteczna muzyka. Mikołaj będzie rozdawał słodkości, a diabełek... rózgi.

-To po prostu trzeba zobaczyć – informują organizatorzy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
M, 14.12.2017 20:48
Czy to jednorazowy kurs?
czopek , 14.12.2017 12:21
To ja będę powozić tym św autobusem