OŚWIĘCIM. Miejskie Dożynki już dziś

19 sierpnia 2017 Autor: UM Oświęcim
OŚWIĘCIM. Miejskie Dożynki już dziś
Prezydent Oświęcimia zaprasza 19 sierpnia 2017 roku na Dożynki Miejskie do Monowic - Dom Ludowy ul. Stara Droga 12. Oprócz tradycyjnej ceremonii dożynkowej będzie wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.


Program uroczystości dożynkowych:


14 – Msza Święta


15–Ceremonia dożynkowa - wręczenie wieńców i chlebów dożynkowych.


15.30 – Występ zespołów z osiedli Monowice, Stare Stawy, Pod Borem i Dwory-Kruki.


– Współzawodnictwo sprawnościowe pomiędzy osiedlami o Puchar Prezydenta Miasta Oświęcimia.


17.30 – Zabawa taneczna.


Atrakcją będą bezpłatne dmuchańce, malowanie twarzy, jazda konna.


Współorganizatorami imprezy są Rady Osiedli: Monowice, Dwory-Kruki, Pod Borem i Stare Stawy

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy