OŚWIĘCIM. Rowerzysta z marihuaną

08 sierpnia 2017 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W niedzielę w godzinach dopołudniowych policjanci z oświęcimskiej drogówki, zatrzymali na ulicy Królowej Jadwigi rowerzystę.


Funkcjonariusze u 36-letniego rowerzysty znaleźli woreczki z suszem marihuany. Oświęcimianin został zatrzymany i trafił do oświęcimskiej komendy, gdzie przeprowadzono badanie za pomocą testera.


Oświęcimscy policjanci zabezpieczyli kilkanaście porcji marihuany. 36-letni mężczyzna za posiadanie środków odurzających może trafić za kratki nawet na 3 lata.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Ktoś, 09.08.2017 16:46
I co i policjanci dostali premię,pochwałę!Ale ich tam mobilizują do pracy!Brawo przełożeni!Brawo!Następnym razem powinni to wyjarać:)
Infinito, 09.08.2017 11:15
Strach piwo wozić w torbie na rowerze, bo napiszą, że złapali kolejnego rowerzystę z promilami.
Cyklista, 08.08.2017 20:26
Czy czegoś przypadkiem nie sugerujecie? A może ważniejsze, że był w trampkach? Co ma wspólnego jego cyklistość z marihuaną?