POWIAT. Dziś utrudnienia związane z przejazdem wyścigu kolarskiego

11 września 2020 Autor: red
POWIAT. Dziś utrudnienia związane z przejazdem wyścigu kolarskiego

W piątek w godzinach popołudniowych przez powiat oświęcimski przejedzie 31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków. Trasa wyścigu biegnie od Suchej Beskidzkiej (woj. małopolskie) do Jaworzna (woj. śląskie). Utrudnienia dla kierowców zaczną występować o godzinie 16.00 i potrwają do 17.30.

Wyścig po godzinie 16.00 przekroczy granicę powiatu oświęcimskiego w Głębowicach i następnie ulicą Wadowicką i Oświęcimską kierują się w stronę Polanki Wielkiej. Tam ul. Polną, Długą (949) i Zatorską (949) wjeżdżają do Przeciszowa. Przez Przeciszów ul. Szkolną (DW949) wjeżdżają na ul. Krakowską (DK44), następnie ul. Oświęcimską (DK44) kierują się do Włosienicy, gdzie jadą ul. Długą (DK 44) . W Oświęcimiu ul. Fabryczną (DK 44), Chemików (DK 44), Zatorską (DK 44) Legionów (DK 44), Konarskiego (DK 44) następnie ul. Śląską (DK 44) wjeżdżają na teren województwa śląskiego w kierunku Bierunia.

-Apelujemy również do wszystkich uczestników ruchu drogowego o wyrozumiałość i podporządkowanie się poleceniom policjantów oraz strażaków biorących udział w zabezpieczeniu trasy wyścigu – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy