POWIAT. Święta Bożego Narodzenia bez wypadków na drogach

28 grudnia 2017 Autor: sz
fot. archiwum

fot. archiwum

Od piątku do 22 do środy 27 grudnia na terenie powiatu oświęcimskiego trwały wzmożone działania działania prewencyjne, mające na celu wyeliminowanie bądź ograniczenie zdarzeń kryminalnych oraz drogowych.

W tym czasie na drogach powiatu oświęcimskiego na szczęście nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Policjanci jednak często wyjeżdżali do kolizji drogowych, których było aż 28.

Podczas kontroli drogowych zatrzymali 4 nietrzeźwych kierowców samochodów, 1 kierującego w stanie po użyciu alkoholu, a także 2 nietrzeźwych rowerzystów.

-W trakcie kontroli drogowych oraz patroli na terenie miast i wsi, funkcjonariusze nałożyli 34 mandaty karne za wykroczenia drogowe, 12 mandatów za wykroczenia porządkowe, natomiast 54 osoby pouczyli. Policjanci przeprowadzili również 205 różnego rodzaju interwencji i zatrzymali dwie osoby poszukiwane – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy