POWIAT. Uzyskaj swój numer rachunku składkowego ZUS

09 stycznia 2018 Autor: sz
POWIAT. Uzyskaj swój numer rachunku składkowego ZUS

Od początku roku 2018 zmieniły się zasady rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Osoby prowadzące działalność gospodarczą, a także inni płatnicy składek będą opłacać jednym przelewem wszystkie swoje składki na indywidualny rachunek składkowy. Dotychczasowe numery kont będą niedostępne.

-Pod adresem www.eskladka.pl przedsiębiorcy mogą uzyskać swój nowy numer rachunku składkowego bez konieczności odwiedzenia oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych – informuje Jacek Pyrek, kierownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, inspektorat w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy