RAJSKO. Albert Bartosz spotkał się ze Świętym Mikołajem. Prezentu jednak nie dostał...

26 grudnia 2017 Autor: sz
fot. Lech Chodacki

fot. Lech Chodacki

Na dwa dni przed świętami, magia świąt dotarła do mieszkańców Rajska. W sali Domu Strażaka można było usłyszeć kolędy, gwar i okrzyki zachwytu dzieci nad prezentami. Najmłodszych było tak dużo, że w Rajsku pojawiło się trzech Świętych Mikołajów.


W spotkaniu udział wziął wójt Gminy Oświęcim, Albert Bartosz, którego Święty Mikołaj zaprosił do siebie na kolana. Prezentu jednak nie dostał, widocznie nie zasłużył. Rózgi podobno też nie dostał...


Podczas świątecznego spotkania na scenie zaprezentowali się uczestnicy szkolnych konkursów. Kolędy zaśpiewały solistki oraz zespoły, z akompaniamentem jak i a capella. Tą wyjątkową imprezę poprowadził... sołtys Rajska Maciej Majerski.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mieszkaniec, 31.12.2017 08:51
Może Mikołaj dowiedział się za co Wójt dostał mandat, albo o tym, że Rajsku jest pokoik z kanapą do którego dostęp ma tylko Wójt?
Www, 26.12.2017 19:18
Bartosz, hehe coraz wybory blisko pewnie w Rajski też coś powstało dzięki tylko i wyłącznie niemu