ZASOLE. Stracił prawko na trzy miesiące. Policjanci wykorzystali nowoczesny wideoradar.

09 stycznia 2018 Autor: sz
ZASOLE. Stracił prawko na trzy miesiące. Policjanci wykorzystali nowoczesny wideoradar.

Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci z oświęcimskiej drogówki przeprowadzili na drogach akcje „Prędkość”. Po raz pierwszy wykorzystali wtedy nowoczesny laserowy miernik prędkości, który otrzymali kilka dni wcześniej.

-W ciągu kilku godzin akcji funkcjonariusze skontrolowali blisko 100 pojazdów, których kierowcy, aż w 81 przypadkach przekroczyli dozwoloną prędkość. Jeden z kierujących jechał z prędkością 106/km/h, przy dozwolonej 50km/h, więc oprócz mandatu zostały mu zatrzymane prawo jazdy – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Pirata drogowego policjanci zatrzymali w miejscowości Zasole. Po namierzeniu jadącego z dużą prędkością samochodu, okazało się, że bmw porusza się 106 km/h, przy dozwolonej prędkości 50km/h. Za kierownicą bmw siedział 24-letni mieszkaniec Gminy Przeciszów.

-W związku z przekroczeniem prędkości o 56 km/h policjanci ukarali mężczyznę mandatem, punktami karnymi, a także zatrzymali jego prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać dopiero za trzy miesiące – zaznacza Małgorzata Jurecka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Sobol, 10.01.2018 09:02
Brawo. Stop piratom i innym MISZCZOM kierownicy