ZATOR. 36-latek zatrzymany. Zajmował się uprawą konopi indyjskich

11 października 2017 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Zatorscy funkcjonariusze podczas prowadzonych czynności ustalili mieli podejrzenia, iż 36-letni mieszkaniec Gminy Przeciszów zajmuje się uprawą konopi indyjskich. W celu potwierdzenia podejrzeń weszli na jego posesję.

-Przeszukując budynek dotarli na strych na którym znaleźli kilka krzaków konopi indyjskich doświetlanych specjalnie przygotowanymi lampami. W trakcie dalszego przeszukiwania strychu znaleźli i zabezpieczyli reklamówkę oraz plastikowy pojemnik zawierające łącznie ponad pół kilograma suszu roślinnego oraz dwa młynki do jego mielenia – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policjanci wstępnie oszacowali, iż z zabezpieczonych roślin oraz suszu 36-latek mógł zrobić 1200 porcji narkotyku o wartości 35 tysięcy złotych.

-Podejrzany odpowie za uprawę konopi indyjskich, natomiast w trakcie dalszego postępowania funkcjonariusze ustalą czy mieszkaniec Gminy Przeciszów zajmował się również sprzedażą narkotyków – zaznacza Jurecka.

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków mężczyzna może trafić za kratki do lat 3, natomiast za uprawę konopi indyjskich do lat 8.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy