ZATOR. Święto piwoszy w Energylandii

13 września 2017 Autor: sz
ZATOR. Święto piwoszy w Energylandii
Najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce – Energylandia, po raz kolejny przygotował święto piwa – Oktoberfest. To wyjątkowe wydarzenia dla wszystkich miłośników złocistego i bursztynowego napoju.

Weekend zaczyna się dopiero za kilka dni, ale to już dziś warto zaplanować sobie wolny czas i wybrać się do Zatora.

-Planowane wydarzenie jest imprezą towarzyszącą. Oznacza to, że każdy Gość Energylandii będzie mógł wziąć w nim udział nie martwiąc się o zakup dodatkowych biletów – mówi Krystian Kojder KRIS, rzecznik prasowy Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.


Park Rozrywki Energylandia oferuje ponad 70 ekscytujących atrakcji na obszarze 26 hektarów.


-Sześć Roller Coasterów, w tym najszybszy w Polsce Roller Coaster Formuła rozpędzający się w 3 sekundy do 100 km/h, a także zupełna nowość – Anaconda, największa w tej części Europy atrakcja wodna! Aż siedemnaście metrów wysokości oraz dwa mega splashe – wymienia Krystian Kojder Kris.


We wrześniu Park Rozrywki Energylandia czynny jest przez cały wrzesień od wtorku do niedzieli w godzinach od 10.00 do 18.00.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy