ZATOR. Złomiarz przyłapany na gorącym uczynku

18 października 2017 Autor: sz
fot. KPP Oswiecim

fot. KPP Oswiecim

W minioną sobotę funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który kręci się obok wagonów pociągu towarowego stojącego na bocznicy. Zatorscy policjanci natychmiast udali się we wskazane miejsce, gdzie zauważyli, że opisywany mężczyzna znajduje się na górze wagonu, skąd wyrzucał różnego rodzaju elementy metalowe.

-Policjanci zatrzymali złodzieja, którym okazał się 48-letni mieszkaniec Gminy Przeciszów. Podejrzany trafił do zatorskiego komisariatu Policji, który opuścił już z zarzutem kradzieży – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Był już karany za przestępstwa kryminalne – dodaje Małgorzata Jurecka.

Mężczyzna za popełnione przestępstwo może spędzić za kratkami nawet 5 lat.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy