AMATORSKI FUTBOL. Dla kogo mistrzowska korona?

05 marca 2020 Autor: png
Finiszują rozgrywki halowej edycji Miejskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Oświęcimiu. Fot. zbiory OSSA/nadesłane

Finiszują rozgrywki halowej edycji Miejskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Oświęcimiu. Fot. zbiory OSSA/nadesłane

W futbolowych rozgrywkach amatorów emocje sięgają zenitu. Wiadomo już, że mecz w ramach ostatniej kolejce halowych rozgrywek Miejskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Oświęcimiu rozstrzygnie o mistrzowskim tytule.

Pojedynek prowadzącego DS Bruk z wiceliderem JT-Cleaning zaplanowany na 10 marca zapowiada się pasjonująco. Głównym organizatorem rozgrywek jest Oświęcimskie Stowarzyszenie Sportu Amatorskiego "OSSA", przy współudziale Miasta Oświęcim.

W ostatnim swoim meczu lider pokonał FC Rekonstrukcję 3:1, po dwóch golach Pesta i jednym trafieniu Olejarza. Honorowego gola dla przegranych strzelił Bieda. Z kolei wicelider - JT-Cleaning rozbił Antidotum 4:0 (hat-trick Batorego i jeden gol Mędrysy). W innych meczach Marsal uległ Synthosowi 2:3, s Sharks Kospol-Bud pokonało Zaborze Zdrój 6:4.

Dziś (czwartek) dokończona zostanie przedostatnia seria gier. Zaborze Zdrój zagra z Rekonstrukcją (godz. 18.30), a Marsal z JT-Cleaning (godz. 19.10). Przedwczoraj (wtorek) Sharki zremisowały z Synthosem 2:2, a DS Bruk wygrał z Antidotum 3:0.

Póki co, DS Bruk (33 pkt) ma trzy punkty przewagi nad JT-Cleaning (30 pkt), ale piłkarze wicelidera rozegrali o jeden mecz mniej. Pozostałe miejsca zajmują: Sharks Kospol-Bud (26 pkt, 13 meczy), Synthos (22 pkt, 13 meczy), FC Rekonstrukcja (21 pkt, 12 meczy), Zaborze Zdrój (10 pkt, 12 meczy), Antidotum (3 pkt, 13 meczy) i Marsal (1pkt, 12 meczy).

Zestaw par w ostatniej kolejce MALPN:
JT-Cleaning - DS Bruk (10 marca, godz. 19.30)
FC Rekonstrukcja - Sharks Kospol-Bud (10 marca, godz. 20.10)
Synthos - Zaborze Zdrój (12 marca, godz. 18.30)
Antidotum - Marsal (12 marca, godz. 19.10)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy