AMATORSKI FUTBOL. JT Cleaning bierze wszystko

11 marca 2020 Autor: png
AMATORSKI FUTBOL. JT Cleaning bierze wszystko
Znamy mistrza halowej edycji Miejskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Oświęcimiu. Wszystko rozstrzygało się w ostatniej kolejce w bezpośrednim pojedynku lidera i wicelidera.

Ostatecznie szampany otworzyli piłkarze JT Cleaning. DS Bruk musiał się zadowolić wicemistrzostwem. Organizatorem rozgrywek jest Oświęcimskie Stowarzyszenie Sportu Amatorskiego "OSSA", przy współudziale Miasta Oświęcim.

W meczu na który wszyscy czekali JT Cleaning pokonał DS Bruk 7:3. Dzięki tej wygranej JT Cleaning zdobył swój pierwszy tytuł mistrzowski. Z kolei o ostatnim miejscu na podium decydował pojedynek Sharków z Rekonstrukcją. Skuteczniejsi okazali się gracze Rekonstrukcji, którzy pokonali Sharks Kospol-Bud 9:4 i zajęli trzecie miejsce w halowym sezonie.

JT Cleaning w czternastu meczach zgromadzili 36 punktów. O trzy mniej uzbierali wicemistrzowie - DS Bruk. Trzecie miejsce przypadło Rekonstrukcji (27 pkt), a czwarte zajęły oświęcimskie Rekiny (26 pkt). O pozostałych lokatach rozstrzygną jutrzejsze mecze, które oficjalnie zakończą halowy sezon MALPN.

Wyniki ostatniej kolejki MALPN:
JT-Cleaning - DS Bruk 7:3
FC Rekonstrukcja - Sharks Kospol-Bud 9:4
Synthos - Zaborze Zdrój (12 marca, godz. 18.30)
Antidotum - Marsal (12 marca, godz. 19.10)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Pracownik synthos dwory 7, 12.03.2020 13:43
Antidotum to już ledwo ZIPIE. Dali by se już spokój.