BABICE. Ulica Spacerowa idzie do przebudowy

11 września 2018 Autor: red
Fot. starostwo

Fot. starostwo

Do końca tego roku zostanie przebudowana ul. Spacerowa. Modernizacją zostanie objęty ponad 600-metrowy odcinek zniszczonego powiatowego traktu. Kierowcy muszą spodziewać się objazdów.

Wczoraj przekazano wykonawcy plac budowy. Przebudowana zostanie droga na odcinku 638 mb, tj. od km 7+562,00 (rejon skrzyżowania z ul. Greglów – dp 1877K) do km 8+200,00 (obręb skrzyżowania z ul. Śląską – dk 44).

Zakres przebudowy obejmuje: remont nawierzchni istniejącej jezdni, budowę chodnika, remont pobocza, remont istniejących zjazdów i dojść indywidualnych oraz budowę i remont istniejących urządzeń technicznych drogi służących jej odwodnieniu.

- Na czas robót konieczna jest tymczasowa zmiana organizacji ruchu, którą wkrótce wprowadzi wykonawca. Prosimy zatem mieszkańców o wyrozumiałość. Prace powinny się zakończyć w grudniu tego roku – mówi starosta oświęcimski Zbigniew Starzec.

Wartość zadania sięga ponad 2,8 mln zł. Inwestycja realizowana jest przy wsparciu finansowym Powiatu Oświęcimskiego, Gminy Oświęcim, oraz Oświęcimskiego Strategicznego Programu Rządowego.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Miliony monet, 12.09.2018 12:03
Zapomniałem, że najważniejsze , że Polna wyremontowana
Miliony monet, 12.09.2018 12:03
Serio??? A Tyszkiewicza przez Porębe? Pusciny? Babicka ulica w porownaniu ,jak maselko