BABICE. Spowodował dwie kolizje i chciał uciec z miejsca zdarzenia. Był pijany

29 czerwca 2020 Autor: sz
BABICE. Spowodował dwie kolizje i chciał uciec z miejsca zdarzenia. Był pijany

W miniony czwartek w godzinach popołudniowych jadący ulicą Śląską w Babicach 37-letni oświęcimianin zauważył kierowcę forda, który stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny. Następnie kierowca wycofał i pojechał dalej, po chwili uderzając w ogrodzenie jednej z posesji. 37-letni mężczyzna podbiegł do pojazdu i zabrał kluczyki kierowcy, który był nietrzeźwy. Uniemożliwił mu także pieszą ucieczkę z miejsca zdarzenia.

-Policjanci z rąk wzorowego obywatela przejęli drogowego przestępcę , którym okazał się 36-letni mieszkaniec gminy Oświęcim. Zatrzymany trafił do oświęcimskiej komendy Policji jednakże odmówił poddania się badaniu stanu trzeźwości więc została mu pobrana do badań krew – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Mężczyźnie grozi karaka pozbawienia wolności do lat dwóch, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara grzywny.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy