BABICE. Znaleziono zwłoki poszukiwanego mieszkańca Chełmka

04 grudnia 2019 Autor: zyg
BABICE. Znaleziono zwłoki poszukiwanego mieszkańca Chełmka

W miniony piątek około godziny 10.00 w Babicach w jednym z rowów melioracyjnych znajdujących się przy nasypie mostu kolejowego na rzece Wiśle mieszkańcy Polanki Wielkiej odnaleźli zwłoki mężczyzny. Na miejsce przybył lekarz, który stwierdził zgon. Prokurator zlecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji.

-Wstępnie nie stwierdzono działania osób trzecich. Denat nie posiadał przy sobie dokumentów, jednakże został zidentyfikowany przez rodzinę jako zaginiony 55-letni mieszkaniec Chełmka – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy