BEZ KRAWATA. Jarosław Jurzak, dyrektor, radny i kibic - ZOBACZ FILM

12 sierpnia 2013 Autor: PLIN

Nasz gość - Jarosław Jurzak (PiS) - jest dyrektorem wydziału infrastruktury społecznej Urzędu Gminy Kęty oraz przewodniczącym Rady Powiatu w Oświęcimiu. Nadarzyła się zatem okazja do rozmów o sprawach kęckiego oraz powiatowego samorządu. Czy powiat jest potrzebny? Czy oryginalna powiatowa koalicja PO-PiS dotrwa do końca kadencji?

BEZ KRAWATA. Jarosław Jurzak, dyrektor, radny i kibic - ZOBACZ FILM

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

kudłaty, 14.08.2013 13:44
gość jest mocny w gębie, a robić nie ma komu, w godzinach pracy jeździ z dzieciakami na jakieś wycieczki
stąd 2, 14.08.2013 12:23
to o władzę chodzi kucykowi a nie o dobro małej ojczyzny
ze świata, 14.08.2013 10:57
<p>Wstyd mości panie , to wywlekanie dyrdymał&oacute;w w stylu "Gmina dla mieszkańc&oacute;w".W Kętach takie hasło nie ma nic wsp&oacute;lnego z rzeczywistością , natomiast gmina dla koleg&oacute;w i znajomych i tylko dla takich-to fakt oczywisty i nawet dzieci o tym wiedzą.</p>
stąd, 14.08.2013 09:42
I właśnie oto chodzi ,działać ponad podziałami na rzecz małych ojczyzn! Tego kilku kęckich krzykaczy nie rozumie,starając się antagonizować środowiska samorządowe. Są internetowymi mistrzami w podjudzaniu ich przeciwko sobie,czego przykładem jest ich działalność na kęckich forach.Wstyd!
Kęczanin, 13.08.2013 17:49
Kompromitacja kto go wybrał
niefan kuca, 13.08.2013 13:06
coś się panu z kucykiem przytyło, widać kibicem jest biernyn, koledzy z pisu jadą po platformie, a w powiecie Jurzak z platformą idą za rączkę, czegoś tutaj nie rozumiem, może by pan redaktor zapytał pana z kuckiem jak mu tam było w policji albo jak zdobywał doświadczenie zawodowe sprzedając kapcie na targu, a teraz zgrywa wielkiego urzędasa z ogromną wiedzą i doświadczeniem
hahahah, 12.08.2013 12:20
Kuc gangster
kaka, 12.08.2013 12:11
No,patrzcie jaki zdolny.Opanował tak skomplikowany instrument,że aż Hajzer się zachwycił.A Krawczyk ...szkoda klawiatury.
orro, 12.08.2013 11:54
Panie Jurzak! Po stwierdzeniu, że ... rada jest bardzo fajna... mam pytanie. Jaka była poprzednia rada, w której pan atakował (przy czynnym udziale obecnego wicestarosty Starca), obrażał wszystkich dookoła, składał doniesienia gdzie się dało itp. Sądzi pan, że ludzie uwierzą, że zamienił sie pan w aniołka? Przeciez powszechnie wiadomo, jakim typem pan jest.
TzW, 12.08.2013 11:47
A ja chcę dziennikarza który nie lubi tych ludzi, wtedy ten wywiad miałby sens. a tak to lizanie d...y a nie wywiad.
tomb rajder, 12.08.2013 11:34
Ja chce Olejaka bez krawata, niech powie o siatkówce, ponoć gra jak Gruszka!