BIELANY. Przeszkadzały mu pachołki. 35-latek stanie przed sądem

09 sierpnia 2018 Autor: red
BIELANY.  Przeszkadzały mu pachołki. 35-latek stanie przed sądem

Idąc pieszo drogą wojewódzką nr 948, prowadzącą z Oświęcimia do Kęt, rozrzucał pachołki drogowe ustawione na remontowanym odcinku jezdni. 35-letni mieszkaniec Libiąża, którego po sygnałach kierowców zatrzymali kęccy stróże prawa miał w "czubie" blisko 2 promile alkoholu.


Do zdarzenia doszło w miniony piątek. Tuż po godz. 6.00 dyżurny kęckiego komisariatu Policji na numer alarmowy otrzymał od jednego z kierowców zgłoszenie o mężczyźnie, który idąc remontowanym odcinkiem DW 948 w Bielanach (gm. Kęty), wrzuca na jezdnię pachołki drogowe.


Z odnalezieniem chuligana funkcjonariusze nie mieli problemu, gdyż jadąc w kierunku Bielan dostrzegli kilkanaście porozrzucanych Pachołków i mężczyznę, który na jezdnię rzucał kolejny. Policjanci natychmiast go zatrzymali, uniemożliwiając mu dalszą dewastację ustawionego oznakowania.


- Nietrzeźwy mężczyzna był wobec policjantów wulgarny, a także nie chciał podać swoich danych osobowych. Policjanci szybko ustalili, że jest to 35-letni mieszkaniec Libiąża. W chwili zatrzymania miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, dodając że za popełnienie wykroczeń, których się dopuścił: usuwanie znaków drogowych, odmowę podania danych osobowych oraz używanie słów wulgarnych w miejscu publicznym, mężczyzna już wkrótce odpowie przed sądem.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy