BIELANY. Dwóch kajakarzy wpadło do Soły. Zostali uratowani

21 czerwca 2020 Autor: red
BIELANY. Dwóch kajakarzy wpadło do Soły. Zostali uratowani

Dzisiejszego wieczoru wiele niebezpiecznych sytuacji dzieje się w gminie Kęty. O godzinie 19.40 w Bielanach dwóch kajakarzy wpadło do Soły.

-Jeden z kajakarzy został obok mostu przy ulicy Mostowej, natomiast drugi spłynął poniżej. Kajakarza próbowały wyciągnąć z Soły osoby postronne, natomiast ostatecznie mężczyzna został wyciągnięty przez strażaków – relacjonuje Zbigniew Jekiełek, oficer prasowy z Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

Działania prowadziły 3 zastępy PSP Oświęcim, 2 OSP Bielany oraz 2 OSP Oświęcim. Na miejscu obecna policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Paweł , 21.06.2020 23:58
Szkoda że w takich przypadkach te bezmózgie istoty nie pokrywają kosztów akcji ratowniczych