BIELANY. Mężczyzna potrącony na przejściu dla pieszych. Uważajcie na drogach!

15 grudnia 2016 Autor: sz

Na drogach jest ślisko i niebezpiecznie. W godzinach popołudniowych pisaliśmy już o jednym zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Porębie Wielkiej. Wieczorem doszło do potrącenia pieszego na ulicy Kęckiej w Bielanach. Mężczyzna trafił do szpitala.

fot. nadesłane

fot. nadesłane

Do wypadku doszło około godziny 16.30 na ulicy Kęckiej w Bielanach.

- Jak wstępnie ustalili policjanci 26-letni mieszkaniec Gminy Kęty, kierując samochodem marki ford na przejściu dla pieszych potrącił przechodzącego między dwoma samochodami 56-letniego mieszkańca Bielan - informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Pieszy doznał obrażeń twarzoczaszki oraz nogi. Mężczyzna został na leczeniu w Szpitalu Powiatowym w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
xxx, 17.12.2016 06:40
Pan z naprzeciwka nie ustapił pierwszenstwa tylko stal w korku,a potracony pieszy wyszedl na drugi pas zza auta prosto pod kola kierujacego.
Joanna, 16.12.2016 13:54
W artykule nie było napisane,że pieszy był pijany.
Serdeczna, 15.12.2016 22:30
Trzeźwy czy pijany - pieszy przechodził na przejściu dla pieszych, a więc w miejscu dla niego wyznaczonym. Jak każdy inny obywatel. Poza tym, Panie Serdeczny, kierowca z naprzeciwka zatrzymał się i ustąpił pierwszenstwa, więc to sprawca nie zauważył pieszego przez swoją nieuwagę!! W taką pogodę trzeba się mocno pilnować. Dla Pana Serdecznego: pijany jak Messerschmit to jest taki ktoś, kto się zatacza. A pieszy szedł prosto, tak dla wiadomości.
Serdeczny, 15.12.2016 21:28
Zapomniano dodać, że pieszy był pijany jak Meserszmit tylko by narobił kłopotów kierowcy....