BIELANY. Murarz spadł z 4 metrów. W akcji helikopter medyczny

26 czerwca 2017 Autor: sz

53-letni mieszkaniec powiatu limanowskiego z poważnym urazem głowy trafił do krakowskiego szpitala. Mężczyzna wykonując prace budowlane, spadł z wysokości 4 metrów.

fot. sz

fot. sz

Zdarzenie miało miało miejsce w miniony piątek około godziny 13, na terenie jednego z placów budowy w Bielanach.

-53-letni pracownik firmy budowlanej, mieszkaniec powiatu limanowskiego, podczas prac murarskich spadł z blisko 4 metrów na betonowe podłoże – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Mężczyzna doznał poważnego urazy głowy. 53-latka zabrało do jednego z krakowskich szpitali Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy