BIELANY. Najechał na tył przyczepki. Następnie dachował w przydrożnym rowie

01 listopada 2019 Autor: zyg
BIELANY. Najechał na tył przyczepki. Następnie dachował w przydrożnym rowie

W czwartek na ulicy Kęckiej w Bielanach doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej.

25-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego kierując fiatem najechał na tył przyczepki, którą wiózł samochód osobowy marki mitsubishi, którym kierował 58-letni mieszkaniec Łazisk Górnych. Po zderzeniu fiat dachował w przydrożnym rowie.

-W trakcie czynności policjanci ustalili, że sprawca kolizji nie posiadał uprawnień do kierowania – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Sprawca kolizji otrzymał mandaty oraz punkty karne.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76