BIELANY. Pijani rowerzyści jechali na pogrzeb swojego znajomego

03 grudnia 2019 Autor: zyg
BIELANY. Pijani rowerzyści jechali na pogrzeb swojego znajomego

W poniedziałek policjanci z oświęcimskiej drogówki patrolowali ruch drogowy na terenie gminy Kęty.


Kilka minut po godzinie 13 mundurowi zauważyli na ulicy Mostowej w Bielanach dwóch rowerzystów z których jeden jechał slalomem. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyzn do kontroli.


-W trakcie czynności okazało się jednak, że nie jeden, a obaj mężczyźni wsiedli na rowery po wcześniejszym spożyciu alkoholu - informuje Malgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


Pijani rowerzyści próbowali dotrzeć na pogrzeb swojego znajomego.


-Badanie stanu trzeźwości 45-letniego mieszkańca powiatu bielskiego wykazało blisko promil alkoholu, natomiast badanie stanu trzeźwości 39-letniego mieszkańca gminy Kęty wykazało aż 4,1 promila alkoholu - mówi oficer prasowy.


Dalszymi losami nietrzeźwych rowerzystów zajmie się Sąd.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Ja, 04.12.2019 10:17
4.1 i na rowerku smigal.ladnie:). Pewnie przewietrzyc się chciał.