BIELANY. Policjant i strażnik miejski ewakuowali ludzi

25 kwietnia 2017 Autor: sz

Policjant i strażnik miejski podczas wspólnego patrolu nocnego w Bielanach zauważyli płonącą stodołę. Funkcjonariusze zawiadomili straż pożarną i przystąpili do ewakuacji mieszkańców sąsiedniej posesji.

BIELANY. Policjant i strażnik miejski ewakuowali ludzi

Zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę na ulicy Kwiatowej w Bielanach. Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Kętach pełnił wspólną służbę z strażnikiem miejskim z Kęt. Funkcjonariusze, gdy zauważyli palącą się stodołę wezwali straż pożarną, natomiast sami przystąpili do ewakuacji mieszkańców z sąsiedniego budynku.

-Funkcjonariusze pomogli w bezpieczny sposób ewakuować mieszkańców z sąsiadującego budynku, który był zagrożony pożarem. Ewakuowali pięć osób wśród, których była jedna osoba niepełnosprawna – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, Małgorzata Jurecka.

Przyczynę pożaru oraz okoliczności w jakich do niego doszło, ustalają policjanci.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy