BIELANY. Policjant wraz z żoną zatrzymali pijanego kierowcę

02 grudnia 2019 Autor: zyg
BIELANY. Policjant wraz z żoną zatrzymali pijanego kierowcę

Kilka dni temu trasą Oświęcim – Kęty podróżował policjant z żoną. W pewnym momencie w Bielanach przed ich pojazd wyjechał volkswagen passat, który poruszał się slalomem, tym samym zmuszał innych użytkowników drogi do hamowania lub zjazdu na pobocze.

Policjant Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego oświęcimskiej komendy Policji mając podejrzenia, że pojazdem kieruje osoba nietrzeźwa powiadomił oficera dyżurnego Komisariatu Policji w Kętach, a następnie podjął próbę zatrzymania volkswagena.

-W Bielanach na ulicy Głównej kierujący vw zorientował się, że jedzie za nim pojazd, więc zatrzymał się tuż przy parkingu. Wtedy małżeństwo zajechało mu drogę, uniemożliwiając dalszą jazdę. Policjant zachowując względy bezpieczeństwa podbiegł do kierowcy. Po upewnieniu się, że mężczyzna jest nietrzeźwy wyjął kluczyki ze stacyjki i dokonał jego zatrzymania – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Kierujący volkswagenem mężczyzna został przekazany mundurowym. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 41-letni obywatel Ukrainy prowadził samochód mając w organizmie 2,31 promila alkoholu.

Mężczyzna może trafić za kratki nawet na 2 lata. Z pewnością utraci prawo jazdy oraz poniesie karę grzywny.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy