BIELANY. Ponad 40 strażaków walczyło tej nocy z ogniem

21 maja 2020 Autor: red
fot. PSP Oświęcim

fot. PSP Oświęcim

Tuż po północy dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Oświęcimiu odebrał zgłoszenie o pożarze jednego z budynków gospodarczych przy ulicy Krętej w Bielanach. Na miejsce natychmiast wysłano zastępy, które potwierdziły zgłoszenie pożaru budynku przylegającego do dwóch sąsiednich budynków mieszkalnych.

-Pożar obejmował już cały obiekt gospodarczy i rozwijał się na budynki mieszkalne. Strażacy obronili budynki mieszkalne, a następnie przez długie godziny dogaszali pożar – informuje Zbigniew Jekiełek, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

W działaniach brały zastępy z PSP Oświęcim oraz OSP z Bielan, Łęk, Zasola, a także Jawiszowic. Łącznie ponad 40 strażaków. Działania trwały blisko 6 godzin.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy