BIELANY. Przejechał przez rondo na wprost. 27-latek był pijany

11 listopada 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W nocy z poniedziałku na wtorek, około godziny 3.00 służby otrzymały zgłoszenie o kolizji drogowej, do której doszło na ulicy Kęckiej w Bielanach. Patrol policji, który udał się pod wskazane miejsce szybko zauważył uszkodzoną latarnię, znaki drogowe oraz rondo. W pobliskiej zatoczce autobusowej zaparkowany był uszkodzony mercedes, obok którego stało dwóch mężczyzn.

Policjanci prowadząc swoje czynności przebadali kierowcę alkomatem. Badanie stanu trzeźwości wykazało, iż 27-letni mieszkaniec powiatu będzińskiego miał w organizmie 2 promile alkoholu.

-Mężczyzna stwierdził, że nie zauważył ronda, więc przejechał je na wprost – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Funkcjonariusze sprawdzili też stan trzeźwości 27-letniego pasażera. Ten miał ponad 2 promile w wydychanym powietrzu.

-Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności, wysoka kara grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów – podkreśla Małgorzata Jurecka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy