BIELANY. Rajd pojazdów zabytkowych

14 sierpnia 2013 Autor: plin

Jutro rozpoczyna się XIII Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych. Bazą rajdu są Bielany. - Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów pojazdów, które niejedną trasę już przejechały, do śledzenia przebiegu rajdu i kibicowania załogom. Każdy zainteresowany może liczyć na miłą rozmowę z właścicielami tych niesamowitych maszyn oraz pamiątkowe zdjęcie - mówią w Urzędzie Gminy Kęty. Rajdowcy zawitają też m.in. do Brzeszcz.

BIELANY. Rajd pojazdów zabytkowych

Ta impreza ma już swoich wiernych fanów. Z pewnością i tym razem będzie na co popatrzeć. Od 15 do 18 sierpnia Bielany stają się bazą XIII Międzynarodowego Rajdu Pojazdów Zabytkowych. W czwartkowe popołudnie organizatorzy będą przyjmowali załogi, w planie jest też oczywiście spotkanie towarzyskie. Pierwszy zawodnik ma wystartować w piątek o godz. 9.30. Z kolei w sobotę o godz. 20 odbędzie się Bal Komandorski. Natomiast w niedzielę o godz. 10 wspaniałe maszyny i pełnych pasji kierowców będzie można podziwiać w Kętach. - Impreza, której patronuje burmistrz gminy Kęty, z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. Aby wziąć udział w rajdzie, którego trasa biegnie przez kilka malowniczych miejscowości, tłumnie ściągają miłośnicy motoryzacji „z duszą” nie tylko z Polski, ale i Słowacji, Czech czy Niemiec. Nie inaczej będzie i w tym roku! - informują w kęckim magistracie.

Równie serdecznie na rajdową trasę zaprasza burmistrz Brzeszcz, gdzie kolumna zabytkowych maszyn również zawita (17 sierpnia, sobota, Park Miejski przy ul. Dworcowej w Brzeszczach, godz. 9.45.).

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Wolf, 15.08.2013 21:27
Pojazdy PKSiS Oświęcim są w stanie nie nadającym się na pokazy, tylko do przewozu wie
ych pasażerów lub tych których nie zdążył zga
ąć bus z wąsatym kierowcą w aviatorach.
zabytek, 15.08.2013 13:24
Niestety są ludzie w tym kraju, którzy myślą, że wszystko opiera się tylko i wyłącznie na polityce, ponieważ nie mają swoich pasji i TO JEST PRZYKRE!!!!!!!!!!!! Ja osoba startująca w Rajdach i bywajaca na Zlotch zabytkowych pojazdów z racji mojej pasji i posiadania takiego samochodu, mówię Wam, są w życiu przyjemniejsze rzeczy niż POLITYKA i uwierzcie, że ludzie którzy posiadają stare samochody oddają im swoje serce,poświęcają cenny czas i pieniądze bo to poprostu kochają!!!!! A poprzez to młodsze pokolenia mogą na własne oczy zobaczyć, dotknąć i podziwiać kawałek motoryzacyjnej historii. Pozdrawiam wszystkich apolitycznych :)
Marek Nazarowski, 14.08.2013 11:40
@TzW: Słowa poparcia i pozdrowienia adresowane do mnie są faktycznie miłe i bardzo za nie dziękuję. Pozdrawiam serdecznie, Pana także :-)
TzW, 14.08.2013 11:15
Na kampanię nigdy nie jest za wcześnie. Pan Marek zgodnie ze swoim humanita
ym,jedynie słusznym i postępowym podejściem do życia oczywiście jako włodarz wydałby lekką ręką parę milionów na nowy tabor. Niestety Pan Marek nie chce się z nikim podzielić skąd brałby pieniądze na wszystkie te swoje szalone wymysły. Ad acta:o Panu Marku źle świadczy też fakt że z Ruchu Palikota wszyscy aktualnie uciekają,łódź tonie. Czy opuści pokład ostatni? Dokąd przejdzie? Ale pomijając to wszystko,najlepszym elementem tego portalu aktualnie są komentarze z pozdrowieniami dla Pana Marka i deklaracjami poparcia. Satyra u nas prężna.
Marek Nazarowski, 14.08.2013 11:15
@masterkosa: Na kampanię??? Rozumiem, że Ty już chciałbyś na mnie głosować :-)
masterkosa, 14.08.2013 10:57
@Marek N. Nie za wczesnie na kampanie wyborcza?
Marek Nazarowski, 14.08.2013 09:26
Czy w tym rajdzie udział wezmą także pojazdy będące na stanie MZK Oświęcim i PKSiS Oświęcim? :-)