BIELANY. Z dymem poszło 19 samochodów – przypadek czy podpalenie?

28 października 2012 Autor: ada

Tej śnieżnej nocy wyjątkowo gorąco było na terenie autokomisu przy ul. Plebańskiej w Bielanach. Spłonęło tu aż 19 samochodów. Policja w Kętach bada okoliczności tego zdarzenia.

KPP Oświęcim

KPP Oświęcim

O 4.25 Komisariat Policji w Kętach został poinformowany o pożarze przez Państwową Straż Pożarną. Akcję gaśniczą prowadziło kilka jednostek straży.

Na razie przyczyna pożaru jest nieznana. – W dniu dzisiejszym przeprowadzone zostaną oględziny miejsca zdarzenia z udziałem biegłego. Aktualnie policjanci ustalają okoliczności w jakich doszło do zdarzenia – poinformowała Małgorzata Jurecka, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

AKTUALIZACJA!!!

Tuż po godz. 15.30 pani rzecznik poinformowała, iż na miejscu pożaru przeprowadzono już oględziny.
– Bezpośrednia przyczyna powstania pożaru nie jest jeszcze znana. Wstępnie wykluczono również udział osób trzecich – powiedziała Małgorzata Jurecka, dodając że samochody, które spłonęły znajdowały się na lawecie oraz obok niej.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Petro, 01.11.2012 12:20
ciekawe czy ktoś odkryje prawdę...chyba w Polsce nie warto jej szukać bo więzienia by się nie domykały. Szkoda tylko tych ludzi co uczciwie pracują i takie coś ich spotyka!
jaroslaw, 30.10.2012 20:24
Ziemowit usiadz na fotel obrotowy obroc sie do sciany i [ciach!]....j glowka w scianke.
jaroslaw, 30.10.2012 20:23
ziemowit siadz na fotel obrotowy obroc sie do sciany i pier...j glowka w scianke.
Civitas, 30.10.2012 10:09
Auta paliły się do jazdy...
miauu, 28.10.2012 22:23
kazdego szkoda..
ziomal_24, 28.10.2012 21:07
Straszne, chłopaki pracują wożąc nowe auta (może Fiat), a dorabiają w kursie powrotnym zabierając padalce.Z jednej strony pozytyw, mniej padlin z zachodu na naszych drogach.Druga strona ktoś dostał po kieszeni.Trzecia, niezadowolony klient.
Ziemowit, 28.10.2012 20:29
Gdy płatki śniegu zaczeły spadać na karoserie samochodu, spowodowały takie tarcie poprzez ocieranie się o karoserie, że to wywołało zapłon.