BIELANY. Zderzenie opla z ikarusem. Utrudnienia na DW 948. AKTUALIZACJA

09 listopada 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

O godz. 5.15 na skrzyżowaniu ul. Kęckiej z Na Włosień /DW 948/ 49-letnia mieszkanka Gminy Oświęcim, kierując samochodem marki Opel Astra, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się z autobusem MZK marki Ikarus, którym kierował 46-letni mieszkaniec powiatu bielskiego.

- Do szpitala Pogotowie Ratunkowe przewiozło 45 - letnią pasażerkę opla. Kobieta aktualnie przechodzi badania - poinformowała po godz. 7 asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Autokarem podróżował jeden pasażer. Nie doznał żadnych obrażeń ciała.

Służby pracują na miejscu, wprowadzono objazdy.

AKTUALIZACJA

- Droga jest już przejezdna - poinformowała o g. 9 asp. szt. Małgorzata Jurecka.

Do kolizji, których przyczyną mogła być gęsta mgła doszło dziś rano także w Rajsku i Piotrowicach.

O godz. 7.10 na ulicy Wilamowickiej w Rajsku mieszkaniec Kęt, kierując samochodem marki Skoda Rapid uderzył w tył samochodu marki Skoda Octavia, którym kierowała mieszkanka Gminy Brzeszcze.

Do kolejnej drobnej stłuczki doszło o godz.8 w Piotrowicach na ulicy Andrychowskiej. Dwie kierujące zderzyły się lusterkami. Mieszkanka Przeciszowa, kierując samochodem marki Honda Civic oraz mieszkanka Polanki Wielkiej kierująca renaultem.

Policjanci apelują do kierowców o zmniejszenie prędkości, zachowanie szczególnej uwagi i ostrożności, zwłaszcza przy ograniczonej widoczności, tak jak to było dzisiejszego poranka, kiedy na drogach panowała gęsta mgła.


(Źródło: KPP Oświęcim)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy