BIELANY. Zderzenie samochodów. Dwie ranne kobiety

16 września 2013 Autor: plin

W miniony piątek o godz. 15.20 w Bielanach na skrzyżowaniu ul. Kęckiej z ul. Główną doszło do wypadku. Pojazdami kierowali mężczyźni. Obrażeń ciała doznały pasażerki, dwie mieszkanki Nowej Wsi.

Rozbite renault scenic fot. Policja

Rozbite renault scenic fot. Policja

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem marki Renault Kangoo, 52-letni mieszkaniec Andrychowa, wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej zderzył się z samochodem marki Renault Scenic, którym kierował 38-letni mieszkaniec Nowej Wsi. - W wyniku uderzenia kierowca renault scenic stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji. Obrażeń ciała doznały dwie mieszkanki Nowej Wsi, które były pasażerkami renault scenic. Obydwie pokrzywdzone zostały przewiezione przez pogotowie ratunkowe do szpitala - relacjonuje st. asp. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. - Szczegóły i okoliczności, w jakich doszło do wypadku, wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji w Kętach - dodaje policjantka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

mati, 21.09.2013 13:59
marian; napisz jeszcze jedno sprostowanie bo nie wiem o co tobie chodzi-że nie masz matury czy żona się żle uczy albo dzieci się puszczają
jasiek, 18.09.2013 07:25
Do obserwator. Głąbie ja już mam dużo powyżej 6o lat i jeżdżę przez to skrzyżowanie przynajmniej 4 razy w tygodniu i jakoś nic mi nigdy nie zagroziło, ani ja nikomu. Ty to chyba nie masz jaj, że wypisujesz takie bzdety.
Marian, 17.09.2013 16:06
To był sarkazm.
do Marian, 17.09.2013 12:15
Błędnie zakładasz, że kilka osób, które się tu wypowiedziały zdawało maturę. Coby nie zwariować, od razu załóż, że większość społeczeństwa jest po prostu głupia. Tak głupia, że nic im nie przetłumaczysz. Ajć
mistrz, 17.09.2013 09:23
Tylko nie światła! To się dopiero zamuli skrzyżowanie. Dobrym rozwiązaniem jest budowa ronda, tym bardziej że jest tam miejsce.
@Olek, 16.09.2013 22:13
Ja nie wiem co tam jest! Nigdy tam nie byłem! Ludzie ja zwariuje!!!!!!!!!!! Jak wyście matury pozdawali? Marian.
Olek, 16.09.2013 21:51
Do Mariana, tam nie ma łuku, jest prosta droga, A wypadki są bardzo często. Zwłaszcza teraz o nie nie jest trudno, nigdy nie wiadomo kto gdzie skreca, jest zjazd do wsi, zjazd do sklepu Jaśmin i jeszcze jeden zjazd . Tak trudno tam postawić sygnalizator ? Ale niestety nie można się doprosić
obserwator, 16.09.2013 20:43
Dzień wcześniej w tych samych godzinach doszło tam do identycznego wypadku, jednak obyło się bez żadnych ofiar poza infinity fx50 i cinquecento jak dobrze pamiętam. Kierowcy byli w trakcie spisywania protokołu. Ta sama godzina, to samo skrzyżowanie. Przypadek? Nie sądze ;) Może pora pomyśleć o sygnalizacji świetlnej? Co za problem postawić inteligentne światła? Przejeżdżam przez to skrzyżowanie codziennie i po godzinie 15 czasem naprawdę trzeba mieć jaja, żeby dać rade. Nie wyobrażam sobie tam 60+ letniego pana na tym skrzyżowaniu.
Do mądrala, 16.09.2013 20:43
<p>Data artykułu 16.09.2013, data wypadku? "W miniony piątek o godz. 15.20" to jakby nie było cztery dni a Ty piszesz, że "rzetelne informacje musiały by sie pokazywać z trzydniowym op&oacute;źnieniem". Można było napisać coś więcej aby uniknąć takich dyskusji jak poniżej i dać co poniekt&oacute;rym do myślenia. Chyba wszystkim nam zależy aby takich wypadk&oacute;w było jak najmniej? Takie zdarzenia wiążą się zawsze z ludzkim cierpieniem a opisywane są bardzo lakonicznie, jak to, że wczoraj padał deszcz. Pozdrawiam Marian.</p>
Marian, 16.09.2013 20:23
Ja nie wiem, czy Wy nie rozumiecie słów, czy macie problem z czytaniem lub zrozumieniem przeczytanego tekstu? Napisałem- hipoteza. Nie mam więcej pytań. Dziękuję dobranoc.
Do Marian, 16.09.2013 18:52
Marian, po pierwsze to nie jest jakaś tam dróżka wiejska, A po drugie tam jest prostka ze 3 km więc o słabej widoczności nie może być mowy
mądrala, 16.09.2013 18:44
<p>Do Mariana Niestety rzetelne informacje musiały by sie pokazywać z trzydniowym op&oacute;źnieniem, sądzę , że ta strona jest do przekazywania informacji "gorących", a nie wyjaśniania ich. Komenda powiatowa policji Oświęcimiu rozpisuje się na tematy wypadk&oacute;w i zdarzeń po paru dniach z ich opisami, można tam pooglądać jak cię to interesuje. Najważniejsze jest dla mnie abym dowiadywał sie szybko o interesujących sprawach lokalnych, nie tylko od sąsiada.</p>
jur, 16.09.2013 18:39
<p>Marian jak jesteś bez winy "to rzuć pierwszy kamień". Nie tłumacz nikogo bo sąd ma w du..e ze tyle jechał[Scenic], przepis m&oacute;wi jedno i tego się będzie trzymał sędzia. Co do szybkiej jazdy po wsi to się z tobą zgadzam, kierowcy jadą szybko. Pozdrawiam</p>
ROKI, 16.09.2013 17:00
A gdzie masz w bielanach łuk drogi na skrzyżowaniu
Marian, 16.09.2013 13:19
Ludzie chętnie uczą się na błędach innych, dlatego proszę redakcję o ściślejsze artykuły. Nawet gdyby miały się one ukazać trochę później ale rzetelnie. Byłoby bardzo pouczające dla innych gdyby dowiedzieli się, że zawinił np. kierowca Renault Scenic bo jechał 100km/h wyjeżdżając zza łuku drogi i kierowca Kangoo nie mógł go zauważyć a tamten z takiej prędkości nie miał szans wyhamować. To tylko hipoteza, ale gdyby tak było, to może dało by to komuś w końcu do myślenia, bo na okolicznych wiejskich drogach ludzie jeżdżą jak szaleni. Wy przedstawiacie suche, nikomu nie dające do myślenia fakty, które są pretekstem do krzywdzących komentarzy. Gdyby Wasze artykuły na tematy wypadków w naszym powiecie były bardziej rzetelne a nawet pouczające, to mieli byście duży wpływ na poprawę bezpieczeństwa. Pozdrawiam redakcję!