BIELSKO-BIAŁA – OŚWIĘCIM. Zaginęła 31-letnia oświęcimianka, Karolina Smokowska

17 lipca 2020 Autor: red
fot. nadesłane

fot. nadesłane

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu od kilku dni poszukują 31-letniej oświęcimianki. Karolina Smokowska w środę 15 lipca br. przebywała na terenie Bielska-Białej. Do dnia dzisiejszego nie wróciła do domu. Nie nawiązała też kontaktu z rodziną.

31-letnia kobieta ma około 160 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie, proste włosy koloru ciemny blond oraz zielone oczy.

-Zwracamy się z prośbą, by osoby, które od chwili zaginięcia widziały Karolinę Smokowską lub też posiadają informację na temat miejsca jej pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu. Informacje można też przekazać pod ogólnopolski numer alarmowy 112 – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy