BOBREK. Crafter „zaparkował” w przydrożnym rowie – ZDJĘCIA

01 kwietnia 2017 Autor: sz

Volkswagen crafeter „wylądował” w rowie. Kierowca samochodu dostawczego prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu. Nikomu nic się nie stało.

fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

Do kolejnego zdarzenia drogowego w sołectwie Bobrek doszło dzisiaj rano. Przypomnijmy, że wczoraj również na ulicy Krakowskiej doszło do kolizji fiata z samochodem ciężarowym.

Prawdopodobnie kierujący volkswagenem crafterem stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu odwodniającego.

Na miejscu obecne były służby - jeden zastęp Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu, Ochotnicza Straż Pożarna Bobrek, pogotowie ratunkowe oraz policjanci.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy