BOBREK. Czołówka na Krakowskiej. Sprawcą zdarzenia pijany 34-latek – FOTO - VIDEO

09 sierpnia 2015 Autor: sz

Cztery osoby w tym dziecko trafiły do szpitala po wczorajszym wypadku drogowym. Sprawca zdarzenia był pijany.

Kierowca volkswagena miał około 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzy. fot. Szymon Chabior

Kierowca volkswagena miał około 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzy. fot. Szymon Chabior

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 18 na ulicy Krakowskiej w Bobrku.

34-letni mieszkaniec Jaworzna zjeżdżając z mostu na Wiśle, na łuku jezdni stracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwległy pas jezdni zderzając się czołowo z citroenem, którym kierował 41-letni mieszkaniec Bobrka. Citroen w skutek uderzenia został wypchnięty z jezdni na pobocze uderzając w zaparkowany na parkingu samochód marki daewoo. Elementy samochodów uszkodziły także kolejny zaparkowany samochód marki fiat.

Do szpitala zostały przewiezione cztery osoby, kierowcy obu pojazdów oraz pasażerka i 7-letnie dziecko z citroena.

Kierujący volkswagenem, 34-letni mężczyzna był pijany. Ledwo trzymał się na nogach. Badanie alkomatem wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Faust, 10.08.2015 17:04
Ja by nawett powiedzial kara smierci przez komore gazowa,chetnie bym sie tym zajol!
nik, 10.08.2015 14:40
Policja teraz powinna zaostrzyc kontrole poniewaz ludzie siedza na plazach pija piwsko jedno za drugim a potem siadaja za kierownice.
ctsd, 10.08.2015 14:17
Satu
: to co napisałeś jest jedyną słuszną metodą na pijanych kierowców!!! Niestety moi mili taka prawda.
ppp, 09.08.2015 20:10
i tak będzie sie działo, bo dyspozytorzy ze 112 nie reagują na informacje o pijanych kierowcach. Aż przykro. Co się dzieje w szarej polsce
ościenny, 09.08.2015 18:56
Czy "Kora" znowu napisze, że broń Boże, nie wolno zastrzelić takiego sk..., bo nic się nie stało? Tak jak "Satu
", podtrzymuję swoje zadnie - łeb upieprzyć na miejscu wypadku!!! Następnym razem może się nie udać, a jak to był gostek z Jaworzna i na takiej bani przyjechał to Oświęcimia, to zakładam się o wszystko, że nie był to jego pierwszy raz.
Saturn, 09.08.2015 10:37
Pewnie nawet do więzienia nie pójdzie bo przecież "nikogo nie zabił". Tymczasem jedyną słuszną karą dla niego i osób które w takim stanie jeżdżą samochodami jest kara śmierci - wtedy społeczeństwo zyska przynajmniej pewność, że taki ćwok nie będzie już stanowił zagrożenia. Nie widzę żadnego powodu żeby litować się nad takimi ludźmi. Kara śmierci dla pijanych prawie do nieprzytomności kierowców powinna być standardem.