BOBREK. Dachowanie na Nadwiślańskiej

23 października 2019 Autor: zyg
fot. zyg

fot. zyg

Około godziny 6.00 na ulicy Nadwiślańskiej w Bobrku doszło do zdarzenia drogowego.

Kierująca fiatem punto, mieszkanka powiatu chrzanowskiego jadąc od strony Gromca na łuku drogi prawdopodobnie straciła panowanie nad swoim pojazdem i wypadła z jezdni. Pojazd dachował i zatrzymał się na ogrodzeniu jednej z posesji i słupie energetycznym.

Kobieta została przewieziona do szpitala na badania. W momencie zdarzenia warunki atmosferyczne były trudne. Silna mgła powodowała słabą widoczność.

Na miejscu obecne były dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy