BOBREK. Jeleń nie przeżył zderzenia z oplem. Kierowca z urazem głowy

03 lipca 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W czwartek w godzinach popołudniowych na ulicy Krakowskiej w Bobrku doszło do groźnego wypadku z udziałem leśnego zwierzęcia.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierujący oplem omegą 40-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju zderzył się z jeleniem, który wbiegł wprost pod nadjeżdżający pojazd.

W wyniku zderzenia jeleń zginął na miejscu, natomiast 40-letni mężczyzna z urazem głowy został przewieziony do szpitala.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
czytelnik, 03.07.2020 12:56
To zdarzenie miało miejsce na ul. Beskidzkiej przy wjeździe do Libiąż a a nie w Bobrku na Krakowskiej.