BOBREK. Na Krakowskiej zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala

03 sierpnia 2020 Autor: red
fot. sz

fot. sz

W poniedziałek tuż przed godziną 14 na ulicy Krakowskiej w Bobrku doszło do zderzenia trzech pojazdów.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierująca audi 46-letnia mieszkanka Libiąża najechał na tył samochodu marki renault clio, którym kierował oświęcimianin. Pojazd wykonywał skręt w lewo.

-W wyniku uderzenia renault przemieścił się na przeciwległy pas ruchu gdzie uderzył w niego samochód dostawczy marki iveco, którym kierował mieszkaniec powiatu chrzanowskiego – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

W wyniku zdarzenia, z ogólnymi obrażeniami ciała na badania do szpitala została przewieziona kierująca audi. W trakcie czynności służby wprowadziły ruch wahadłowy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy