BOBREK. Nieprzytomny 16-latek leżał pod mostem

11 października 2017 Autor: sz
BOBREK. Nieprzytomny 16-latek leżał pod mostem
We wtorek około godziny 14.30 służby ratunkowe zostały poinformowane o osobie leżącej pod mostem im. Benedykta XVI przy ulicy Krakowskiej w Bobrku. Prawdopodobnie informacje te zostały przekazane przez osobę anonimową.

Okazało się, iż jest to 16-letni mieszkaniec Bobrka. Nieprzytomny chłopak z podejrzeniem urazu głowy oraz ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie odzyskał przytomność.

-Aktualnie policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

nie wiem , 13.10.2017 10:16
jezus ale tragedia chodzilem z nim do szkoly
hahahaha, 11.10.2017 15:03
ten chłopak to nie ma wgl szacunku do rodziny ani osób które się nim opiekowały w szpitalu