BOBREK. Podczas poszukiwań 17-latka znaleziono zwłoki innej osoby

09 kwietnia 2019 Autor: sz
Fot. Szymon Chabior

Fot. Szymon Chabior

W poniedziałek o godzinie 3 w nocy rozpoczęły się poszukiwania 17-letniego mieszkańca Bobrka. W działania zaangażowani są policjanci, strażacy oraz nurkowie. Wykorzystano także drona.

Poszukiwania nastolatka

Daniel Piekarz, 17-letni mieszkaniec Bobrka wyszedł z domu w niedzielę. Do dnia dzisiejszego nie wrócił do domu, nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

W poniedziałek około godziny 9.00 na brzegu Wisły, pod mostem Niepodległości w Bobrku strażacy znaleźli plecak oraz buty zaginionego. Działania poszukiwań skupiły się wczoraj do penetracji terenu wokół znaleziska. Przeszukiwane są także okolice oraz opuszczone budynki.

Znaleziono ciało innej osoby

Podczas poszukiwań nastolatka wykorzystano bezzałogowy statek powietrzny. Obraz z kamery pokazał wypływające ciało na powierzchni rzeki.

-Ciało wyłowione z rzeki Wisły jest wstanie zaawansowanego rozkładu, dlatego będą potrzebne badania DNA. Mogę tylko powiedzieć, że nie jest to ciało poszukiwanego 17-latka – Ilona Domagała z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Trwają poszukiwania Marcina Zasadni

Od miesiąca służby prowadzą również poszukiwania Marcina Zasadni z Oświęcimia. 42-letni mężczyzna wyszedł z domu w nocy z 8 na 9 marca i do tej pory nie wrócił.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy