BOBREK. Skodą w motocyklistę

09 czerwca 2018 Autor: red
Fot. Szymon Chabior

Fot. Szymon Chabior

Na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej z Nadwiślańską doszło do kolizji drogowej. 39-letni mieszkaniec Sosnowca kierujący skodą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z jadącym na motocyklu yamaha 41-letnim mieszkańcem Oświęcimia.


Do zdarzenia doszło wczoraj, tuż po godz. 19.


- W wyniku zdarzenia motocyklista nie odniósł obrażeń ciała, a jedynie potłuczenia. W związku z powyższym sprawca został ukarany mandatem i punktami karnymi - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy