BOBREK. Świetnie poradzili sobie z ortografią i interpunkcją

14 marca 2018 Autor: red
fot. nadesłane

fot. nadesłane

Wysokie miejsca zajęli trzecioklasiści z Samorządowego Zespołu Szkół im. Kardynała Adama Stefana Sapiehy w Bobrku, którzy przystąpili do Ogólnopolskiego Dyktanda (nie tylko) dla Mistrzów.

Dyktando zorganizował Instytut Rozwoju Oświaty. Daniel Księżarczyk uzyskał 126 punktów na 130 możliwych do zdobycia i zdobył piąte miejsce.

Natalia Bigaj (125 pkt.) uplasowała się na szóstym miejscu, a Jan Ławczys, który uzyskał 124 punktów zajął siódme miejsce. Kacper Dul otrzymał wyróżnienie.

- Nagrodzeni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Dyktando pisało 1487 uczestników z całej Polski - poinformowała Lucyna Zamarlik, nauczyciel placówki w Bobrku.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy