BOBREK. Świetnie poradzili sobie z ortografią i interpunkcją

14 marca 2018 Autor: red
fot. nadesłane

fot. nadesłane

Wysokie miejsca zajęli trzecioklasiści z Samorządowego Zespołu Szkół im. Kardynała Adama Stefana Sapiehy w Bobrku, którzy przystąpili do Ogólnopolskiego Dyktanda (nie tylko) dla Mistrzów.

Dyktando zorganizował Instytut Rozwoju Oświaty. Daniel Księżarczyk uzyskał 126 punktów na 130 możliwych do zdobycia i zdobył piąte miejsce.

Natalia Bigaj (125 pkt.) uplasowała się na szóstym miejscu, a Jan Ławczys, który uzyskał 124 punktów zajął siódme miejsce. Kacper Dul otrzymał wyróżnienie.

- Nagrodzeni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Dyktando pisało 1487 uczestników z całej Polski - poinformowała Lucyna Zamarlik, nauczyciel placówki w Bobrku.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy